У ВСУ розповіли, чи є російські окупанти у Часовому Ярі

У ВСУ розповіли, чи є російські окупанти у Часовому Ярі

У ВСУ розповіли, чи є російські окупанти у Часовому Ярі

За останню добу українські захисники відбили майже три десятки ворожих атак на місто та навколишні села, але в самому місті та передмісті росіян немає, кажуть у СУВВ "Хортиця".

Сили оборони України контролюють місто Часів Яр, а ворожі війська роблять невдалі спроби проникнути до міста. Про це у коментарі "Еспресо" 10 квітня сказав представник оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" підполковник Назар Волошин.

За його словами, за останню добу українські захисники відбили майже три десятки ворожих атак на місто та навколишні села.

"Станом на ранок російські війська обстріляли 14 разів населені пункти Донецької області. Тобто сьогодні на Бахмутському напрямку наші воїни відбили 29 атак у районах населених пунктів Верхньокам’янське, Виїмка, Роздолівка, Кліщеївка, Андріївка, Часів Яр", — зазначив Волошин.

Він додав, що Часів Яр і надалі повністю контролюють бійці Сил оборони.

"Місто контролюють підрозділи ЗСУ та Сил оборони. Російських військ у місті та околицях немає. Під час невеликих штурмів з боку ворожих мікрогруп на бронетехніці українські війська їх відкинули. Зараз їх біля міста і в самому місті немає", — наголосив Волошин.

 qrxiquikhiqhdant