Одеська районна рада таємно провела кілька сесій

Одеська районна рада з початку року провела шість засідань без анонсів для громадськості та преси, а також своєчасної публікації трансляцій.

Одне з таких засідань депутати провели 19 червня й на ньому обрали заступника голови райради Артура Мкртичяна. Про це постфактум стало відомо з публікації відео засідання на сайті райради та допису на офіційній сторінці Одеської районної ради у "Фейсбуці".

Зазначимо, що відео засідання 19 червня в розділ "онлайн-трансляції" на сайт ради також додали лише після проведення засідання. А записи засідань п’яти попередніх сесій взагалі в один день — 31 травня. При цьому на сайті ради присутні записи не всіх засідань. Наприклад, немає восьмого, 11, 12, 13 та 14 засідань. Та й взагалі наявні записи сесій починаючи з сьомої.

Також на сайті оприлюднені протоколи лише 11 засідань з 20 проведених радою.

Серед оголошень також немає повідомлення про проведення сесії.

Як пояснив Інтенту голова районної ради Віталій Барвіненко такі дії ради викликані питаннями безпеки.

"Якщо сесії проводяться на проспект Шевченко 4, то вони не анонсуються, відповідно но наказу військового командування. З питань безпеки, а якщо на Канатній чи в змішаному режимі, виставляємо інфу на офіційному сайті", — повідомив голова райради.

Сесія 19 червня, судячи з запису, відбувалася в залі засідань на проспекті Шевченко, 4.

Зазначимо, що в будівлі на проспекті Шевченко, 4 регулярно відбуваються сесії Одеської обласної ради, які анонсуються заздалегідь та транслюються онлайн.

Наприклад, останнє таке засідання обласної ради відбулося в березні, а найближче заплановане на 21 червня про що є відповідне розпорядження голови ради.

Також регулярно відбуваються засідання Одеської міської ради, які анонсуються заздалегідь та транслюються онлайн. Останнє зокрема відбулося 22 травня, а наступне анонсоване на 26 червня.

Тим часом начальник Одеської районної державної (військової) адміністрації Олександр Гринчак заявив, що звернувся до керівників територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки з проханням не мобілізувати активних депутатів.