Виставка 'Дитина війни': Голос мистецтва у захист майбутнього

Сьогодні, 22 травня 2024 року, в Українському Центрі підтримки в Лондоні відбулося урочисте відкриття виставки «Дитина війни», що є результатом спільних зусиль воєнної художниці Арабелли Дорман та Української Католицької Єпархії Святої Родини. За словами єпископа Кеннета Новаковського, виставка має на меті привернути увагу до проблеми дітей, які стали жертвами війни, зокрема на сході України, а також зрозуміти наслідки конфліктів на їх фізичне та психічне здоров'я.

Експозиція включає в себе роботи, які відтворюють життя дітей під час воєнних дій, їхні переживання та мрії. Картини Арабелли Дорман, яка сама була свідком багатьох конфліктів у світі, дозволяють глядачам відчути біль і страх, які переживають найменші учасники війни. Кожна робота виставки є свідченням трагедії, яку несуть діти в умовах війни, а також нагадує про необхідність звертати увагу світової спільноти на захист прав та майбутнього цих маленьких людей.

На відкритті були присутні представники місцевих громадських організацій, дипломатичні особи, журналісти та просто небайдужі люди, які прагнуть долучитися до розв’язання цієї глобальної проблеми. Гості виставки висловлювали величезну подяку Єпископу Кеннету Новаковському та художниці Арабеллі Дорман за їхній внесок у підвищення свідомості щодо потреб дітей в умовах війни і сподівалися на подальшу співпрацю в цьому напрямку.

Завершуючи відкриття, єпископ Новаковський підкреслив, що такі виставки мають велике значення не лише як художній вираз, але й як засіб мобілізації суспільства на захист прав дітей, які потерпають від наслідків війни. Виставка «Дитина війни» стала важливою платформою для діалогу із громадськістю та владою, спонукаючи до дій для поліпшення умов життя дітей в умовах конфліктів та відновлення миру та безпеки в усьому світі.

Оригінал статті:

Відвідав відкриття виставки «Дитина війни» в Українському Центрі підтримки в Лондоні

Сьогодні, 22 травня 2024 року, на запрошення Єпископа Української Католицької Єпархії Святої Родини в Лондоні Кеннета Новаковського відвідав відкриття виставки «Дитина війни» воєнної художниці Арабелли Дорман.

Виставка присвячена дітям, які постраждали від воєн, зокрема, в Україні, і висвітлює руйнівний вплив конфліктів на життя та психічне здоров'я дітей.… Більше

https://www.facebook.com/yuriy.lysenko.140