Поки що немає жодних ознак того, що Київ хоч скільки-небудь близький до знищення наступального потенціалу Москви, - ЗМІ

Поки що немає жодних ознак того, що Київ хоч скільки-небудь близький до знищення наступального потенціалу Москви, — ЗМІ

Поки що немає жодних ознак того, що Київ хоч скільки-небудь близький до знищення наступального потенціалу Москви, — ЗМІ

Оглядач британського журналу Spectator Оуен Метьюз пише, що поки що немає жодних ознак того, що Київ хоч трохи близький до знищення наступального потенціалу Москви. Незважаючи на успішні удари Києва дронами по Росії.

Ситуація не зміниться навіть у разі руйнації Кримського мосту, пише журналіст.

"Російська тактика важких бомбардувань, що чергуються з атаками "хвилями", поступово віддає території Путіну, навіть якщо про великий наступ не може бути й мови. Це означає, що в Росії дуже мало стимулів для заморожування конфлікту. Російська економіка, хоча постраждала від західних санкцій" , зростатиме завдяки величезним державним військовим витратам і продажу нафти та газу до Китаю та Індії", — пише Метьюз.

Він вважає, що Росія на переговорах не поступатиметься захопленим територіям.

"Коли переговори зрештою розпочнуться, Росія, швидше за все, наполягатиме на тих же домовленостях, яких вона вимагала у Стамбулі у квітні 2022 року: нейтральна Україна плюс уже окуповані території та все, що їм вдасться окупувати після цього", — йдеться в статті.

На думку автора, мета Путіна полягає в тому, щоб отримати максимальну військову перевагу та завершити війну на своїх умовах через деякий час після виборів у США.

На його думку, виною тому стала "нерішучість" США, яка пов’язана не лише з протидією республіканців, а й із побоюванням Білого дому, що Росія може розпочати ядерну війну.

різне qkxiqdxiqdeihrant