Телеведуча Валентина Хамайко розповіла, що її 14-річна донька планує опанувати зброю

Телеведуча Валентина Хамайко розповіла, що її 14-річна донька планує опанувати зброю

Телеведуча Валентина Хамайко розповіла, що її 14-річна донька планує опанувати зброю

Телеведуча зізналася, що її діти розумію, що таке війна в Україні і кожен із них має патріотичну позицію щодо війни проти Росії.

42-річна українська актриса та телеведуча Валентина Хамайко розповіла про 14-річну доньку, яка планує піти на стройову підготовку, щоб навчитися тримати в руках зброю. Про це вона повідомила в інтерв’ю kp.ua.

Зокрема, Валентина Хамайко розповіла, що її дочка Соломія має досить патріотичну позицію і щовихідних виділяє час і ходить на мітинги. Хамайко зазначила, що дівчинка має досить активну позицію, тож на літо запланувала собі проходження стройової підготовки. Там дівчина планує опанувати зброю, а також навчитися надавати першу медичну допомогу.

"Я її підтримую в цьому. Це базові знання, які має мати, як на мене, кожен українець. Вона дуже доросла, як для свого віку, дуже добре мислить. Тому зроблю все для того, щоб вона пройшла стройову підготовку і щоб у неї був такий досвід", — сказала Хамайко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Валентина Хамайка/ведуча (@valentinakhamaiko)

Як виявилося, телеведуча також даремно не втрачає часу і вже теж опанувала зброю. Періодично Валентина ходить у тир. Зробила вона це ще 2014 року, коли розпочалися бойові дії на Сході України. Тоді телеведуча вирішила, що вона має навчитися тримати зброю в руках.

"Дай Бог, щоб мені це ніколи не знадобилося. Але я хотіла знати, яка зброя існує, як ним володіти. Плюс навчала тактичну медицину", — зізналася Валентина Хамайко.

Вона також поділилася думками, що вважає за правильне починати вчити дітей ще зі школи базовим знанням у медицині та володінні зброєю. Хамайко зазначила, що було б доречним у старших класах хоча б ран на тиждень проводити заняття з тактичної медицини, надання першої невідкладної допомоги, боротьби з дезінформацією, вивчення різних видів зброї, вибухових приладів.