Лілія Подкопаєва розповіла про стосунки з кумою Ані Лорак, яка подала заяву на громадянство Росії

Лілія Подкопаєва розповіла про стосунки з кумою Ані Лорак, яка подала заяву на громадянство Росії

Лілія Подкопаєва розповіла про стосунки з кумою Ані Лорак, яка подала заяву на громадянство Росії

Українська спортсменка, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва зізналася, що з початку повномасштабного вторгнення перестала спілкуватися із кумою – співачкою Ані Лорак (справжнє ім’я Кароліна Куєк), яка у лютому 2024 року подала документи на отримання російського громадянства та досі уникає розмов про напад Росії на Україну. Майстриня спорту зізнається, раніше вважала співачку близькою подругою, а нині така втрата стала для неї трагедією.

Ані Лорак – хрещена мама старшої доньки Подкопаєвої Кароліни, але тему зросійщення співачки дитина оминає. Спортсменка розповіла в інтерв’ю OBOZ.UA, що їй прикро знати, що близька людина зрадила свою Батьківщину і вирішила шукати кращої долі на чужині.

Ліля Подкопаєва розповіла про стосунки з кумою Ані Лорак, яка подала заяву на громадянство Росії: це велика трагедія qkxiqdxiqdeihrant

"Втрата близької людини, подруги – це певного роду трагедія. Але найбільшою трагедією вважаю те, як українка Кароліна Куєк повела себе щодо Батьківщини – до країни, де вона народилася і зростала. Зараз вона знайшла для себе нову Батьківщину та нове коло спілкування. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну наше спілкування припинилося, і мені дуже прикро, що вона зробила саме такий вибір", – сказала вона.

Подкопаєва зазначила, що діти зазвичай оминають розмов про своїх хрещених батьків, які обрали для себе "русскій мір": "Кароліна не запитує мене, тому що розуміє – це болюча тема, вона якось делікатно це обходить. Хочу сказати, що і Вадимів (старший 18-річний син, – Ред.) хрещений живе в Москві, дуже давно не виходить на зв’язок, ще до повномасштабного вторгнення. Можливо, діти між собою щось обговорювали, але мене вони не запитують".

Ліля Подкопаєва розповіла про стосунки з кумою Ані Лорак, яка подала заяву на громадянство Росії: це велика трагедія