Ситуація в Харкові «дуже жорстка», шукаємо можливості дати більше захисту неба – Зеленський

Російські військові продовжують обстрілювати Харків, ситуація у місті «дуже складна», зазначив президент Володимир Зеленський

Російські військові продовжують обстрілювати Харків, ситуація у місті «дуже складна», йдеться у новому зверненні президента Володимира Зеленського.

«Ситуація в місті – дуже жорстка, постійний російський терор, тепер ще й фактично щоденно – авіабомбами. Ми шукаємо можливості дати Харкову більше захисту неба – і це завдання як для військових, так і для всіх дипломатів України – для кожного й кожної, хто відповідає за міжнародну комунікацію, хто щоденно має бути в діалозі з партнерами», – наголосив глава держави.

Останнім часом російські війська посилили свої атаки Харкова. Як заявив днями міський голова Ігор Терехов, російські війська найчастіше обстрілюють Харків з С-300 з Бєлгородської області Росії – ці снаряди за 40 секунд долітають до міста, проте все частіше застосовують і «Шахеди».

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

«Чотири прильоти по місту». Наслідки російського обстрілу Харкова 7 квітня (фотосвідчення)

«Чотири прильоти по місту». Наслідки російського обстрілу Харкова 7 квітня (фотосвідчення)

У центрі Харкова внаслідок чергового російського обстрілу 7 квітня є постраждалі, повідомила влада міста й області.

Форум