На війні загинули ще троє захисників з Волині

Читать на русском

На війні загинули ще троє захисників з Волині

На війні загинули ще троє захисників з Волині

1 квітня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще троє оборонців з Волині: Віталій Лук’янов, Надія Войцишин і Євген Макогон.

Про це повідомляє "Суспільне. Новини".

Віталій Лук’янов

2 квітня у селі Новосілки прощатимуться із загиблим у бою військовослужбовцем Віталієм Лук’яновим. Захиснику було 42 роки, повідомили у Горохівській міській раді.

 qkxiqdxiqdeihrant

Волинянин служив у війську з лютого 2023 року. 22 січня 2024 року загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Новодарівка у Запорізькій області. Через постійні обстріли забрати тіло військового змогли лише зараз.

Надія Войцишин

30 березня 2024 року в районі населеного пункту Тарасівка на Запоріжжі знайшли тіло капітана Надії Войцишин. Військовослужбовиці було 26 років, повідомили у Любомльській громаді.

Відомо, що жінка служила у війську з 18 років. «Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблої, розділяємо з вами біль від непоправної втрати», — написали у громаді. Дату прощання з Надією Войцишин повідомлять пізніше.

Євген Макогон

Про втрату також сповістили у Луцькій громаді. 26 липня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області загинув лучанин Євген Макогон.

Підтвердити загибель бійця вдалося лише зараз. Молодшому сержанту було 38 років. Євген Макогон служив на посаді заступника командира бойової машини.