Відстрочка від мобілізації за 300 доларів: працівнику ТЦК у Києві повідомлено про підозру

Співробітник ТЦК виявився у втягнутому в хабарництво

Спільна операція слідчих поліції Києва та працівників управління стратегічних розслідувань у м. Києві, за керівництва спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону розкрила корупційну схему одного з провідних спеціалістів мобілізаційного відділу столичного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Про це повідомляє поліція міста Києва у дописі фейсбуку.

Виявлено, що представник одного зі столичних підприємств звернувся до працівника ТЦК СП з проханням поставити їхнього майбутнього працівника на військовий облік. Чоловік мешкав у Дніпрі і мав приїхати до столиці для офіційного працевлаштування, для чого йому потрібно було бути на військовому обліку.

Працівник ТЦК запевнив співрозмовника, що його робітника відразу мобілізують на військову службу, але він також запропонував за 300 доларів США вплинути на своє керівництво і отримати для дніпрянина відстрочку.

Під час слідчих дій правоохоронці задокументували злочинну пропозицію службовця та повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Як повідомлялося раніше, в мережі почало поширюватися відео за участі начальника одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Як виявилося, зйомка проводилася прихованою камерою. Розпочато службову перевірку.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook !