Як Росія просуває закордоном наративи про «застосування Україною хімічної зброї» — випуск за 28 березня

Як Росія просуває закордоном наративи про «застосування Україною хімічної зброї» — випуск за 28 березня

У випуску про чергову інформаційну атаку, організовану Росією, цього разу на міжнародній арені, використовуючи платформу Організації із заборони хімічної зброї. А саме, аналізуємо російський побрехенька про те, що ОЗХЗ начебто «не змогла спростувати факти» застосування Україною хімзброї.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить з перших днів великої війни. Завдяки Українському радіо передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, як ця радіопрограма допомогла їй та односельцям «зберегти зв’язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «Слушно» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog’a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

Долучитись