Нідерланди посилюють оборонний союз з Україною: нові можливості та співпраця

Очільниця Міністерства оборони Нідерландів, Кайса Оллонгрен, здійснила неочікуваний візит до України, в рамках якого зустрілася з відомою особистістю української оборони — Міністром оборони України Кайсою Оллонгрен. Під час цієї зустрічі обговорювалася співпраця між двома країнами у сфері оборони, а також плани подальшого розвитку цього партнерства.

Однією з ключових тем обговорення було підтримка Нідерландами української протиповітряної оборони. Україна висловила вдячність за цю підтримку, визнаючи її значущість у контексті підвищення обороноздатності країни.

Особливу увагу приділено ініціативі Нідерландів щодо спільного з партнерами постачання Україні зенітно-ракетних комплексів Patriot. Це рішення визнано важливим кроком у напрямку посилення оборонних можливостей України і встановлення стійкого захисту від повітряних загроз.

Прем'єр-міністр України, Денис Шмигаль, висловив надію на якнайшвидше виконання обіцянок щодо передачі літаків F-16. Ці виняткові літаки допоможуть у захисті населення та інфраструктури, підвищуючи рівень безпеки та забезпечуючи Україну потужними засобами для відстоювання її територіальної цілісності.

Цей візит та обговорення підтверджують тісні зв'язки між Україною та Нідерландами у сфері оборони, а також готовність обидвох країн до подальшої співпраці в цьому напрямку.

Оригінал статті:

Із неоголошеним візитом до України прибула очільниця Міноборони Нідерландів Кайса Оллонгрен.

“Провів зустріч у Києві з Міністеркою оборони Нідерландів Кайсою Оллонгрен. Насамперед подякував за підтримку в посиленні української протиповітряної оборони. Відзначив ініціативу Нідерландів щодо спільного з партнерами постачання Україні ЗРК Patriot. Також очікуємо на якнайшвидшу передачу літаків F-16, які допоможуть захистити людей та інфраструктуру”, - повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

https://www.facebook.com/pryamiy