У столиці судитимуть двох зловмисників, які за 9,5 тисяч євро обіцяли благодійникам включити водіїв до системи «Шлях»

Читать на русском

У столиці судитимуть двох зловмисників, які за 9,5 тисяч євро обіцяли благодійникам включити водіїв до системи «Шлях»

У столиці судитимуть двох зловмисників , які за 9,5 тисяч євро обіцяли благодійникам включити водіїв до системи «Шлях»

У Києві судитимуть двох зловмисників, які, за даними слідства, вимагали гроші від благодійників за включення водіїв до системи "Шлях". За свої "послуги" вони хотіли отримати 9500 євро.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Обвинувачуваним загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

"Правоохоронці встановили, що до представників однієї з благодійних організацій, яка займається ввезенням в Україну гуманітарної допомоги, звернулося двоє місцевих мешканців з пропозицією "допомогти" включити членів їхньої організації до системи "Шлях". Порушники знали, що представники організації звернулися із відповідним запитом до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, але відповіді ще не отримали", – розповіли в пресслужбі.

За 9,5 тис. євро обіцяли благодійникам включити водіїв до системи  qkxiqdxiqdeihrant

Як уточнили в поліції, 30-річна приватний підприємець та її 57-річний знайомий запевнили представників організації, що можуть вплинути на посадову особу міністерства щодо вирішення цього питання. Свої "послуги" вони оцінили у 9500 євро.

За 9,5 тис. євро обіцяли благодійникам включити водіїв до системи

Як уточнили в пресслужбі Київської міської прокуратури, спочатку правоохоронці задокументували передачу жінці 5000 євро, згодом її затримали та повідомили про підозру після одержання другої частини коштів в розмірі 4300 євро. Наразі слідство за цим фактом завершено, а обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

За 9,5 тис. євро обіцяли благодійникам включити водіїв до системи