У мережу злили сварку колишнього Ані Лорак із новою обраницею

Читать на русском

У мережу злили сварку колишнього Ані Лорак із новою обраницею

У мережу злили сварку колишнього Ані Лорак із новою обраницею

У мережі зʼявилося відео, на якому модель та телеведуча Анастасія Фоксі свариться зі своїм обранцем, колишнім чоловіком зрадниці Ані Лорак і бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. Як стверджується, ролик був доступний для усіх підписників зірки протягом 10 хвилин два дні тому приблизно о 23:00.

Запис екрану отримано у своє розпорядження від анонімних джерел. Як можна побачити на відео, сварку Фоксі оприлюднила в своїх Instagram-stories.

На кадрах чути, що жінка обурено звертається до хейтерів, які начебто ображають її сина. На відео нова обраниця Мурата Налчаджиоглу, не стримуючи лайку, каже, що "вона в нього одна і він у неї один".

У цей час за кадром чути голос чоловіка, який дуже схожий на голос Мурата. Він запитує: "Що ти говориш, Настю? Нащо ти займаєшся цією х*рнею?"

У відповідь авторка відео стверджує, що її "ніхто не може захистити", а також жаліється на публічні стосунки. В кінці відео Анастасія Фоксі заявляє: "Я не можу бути твоєю, бо ти надто шл***ватий для мене".

Обережно, відео містить нецензурну лексику. 18+

Як розповіли нашій редакції, відео було доступне недовго. Можна припустити, що пара вже помирилася, адже на їхніх сторінках більше немає жодних згадок про непорозуміння, а також збереглися всі спільні фото. До речі, на одному з них, Анастасія Фоксі позує в тому ж топі, який можна помітити і на відео.

У мережу злили сварку колишнього Ані Лорак з новою обраницею: Анастасія Фоксі записала відео, але швидко видалила qkxiqdxiqdeihrant